Sipariş Formu Hazırlama !

 

Yeni ürün için yaptığınız incelemeler sonrasında satın alma işlemlerini sitemiz üzerinden başlatabilirsiniz. Bu aşamalardan ilki de sipariş formu hazırlama kısmıdır. Bunun için öncelikle kolay sekmelerle sipariş sayfamıza yönelebilirsiniz. İçerisinde bulunan ad, soyad ve adres boşluklarını kendi bilgileriniz ile doldurarak talep ettiğiniz ürün miktarını da ekleyebilirsiniz. Bu kadar kolay bir işlem için çok fazla vakit harcamaz ve bir an önce ürününüze sahip olabilirsiniz.

 

Ödeme Şekli !

 

Ürün adet miktarına göre belirlenen fiyat listesindeki miktarı ister online olarak kredi kartı, havale ve ya EFT yollarını kullanarak isterseniz de kapıda ödeme yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Tercih tamamen size aittir.

 

İçeriği ve Kullanımı ?

 

Collagen multi efervesan tablet kullanımı nasıldır? Suda çözünen efervesan tablet olarak piyasada varlık gösteren bir üründür. Bu şekli ile de oldukça kolay ve pratik bir kullanımı bulunmaktadır. Günlük kullanıma uygun olan ürünü bir adet tableti suda eritmek suretiyle tüketilmesi tavsiye edilmektedir. İçeriği tamamen bitkiseldir. İlaç değildir ve ilaç olarak satılmaz.

hizli-kargo

Neden Biz?